Umów się
Umów termin wymiany opon
Sprawdź jakie są najbliższe wolne terminy, wypełnij dokładnie formularz i zarezerwuj datę swojej wizyty w warsztatcie. Rezerwuj
Czas realizacji zamówienia i formy płatności dostępne w serwisie internetowym https://danymoto.pl/

1. Czas i warunki realizacji zamówienia:
    1.1 Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się: czas kompletowania zamówienia przez Serwis Ogumienia DANY MOTO Daniel Muchorowski i czas dostarczenia towaru do punktu odbioru. W przypadku Serwisów dostarczających towar bezpośrednio do Klienta czas realizacji zamówienia obejmuje dodatkowo czas potrzebny na wysyłkę towaru pod wskazany adres.
    1.2 Towar jest gotowy do odbioru maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych (od poniedziałku do piątku) po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadku Serwisów wysyłających towar do Klienta naliczony jest jeden dodatkowy dzień roboczy na dostarczenie towaru.
    1.3 Serwis Ogumienia zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia złożonego i jeszcze nie przyjętego do realizacji w przypadku, gdy zamówienie nie może być zrealizowane ze względu na czasowy brak dostępności towaru.
    1.4 O terminie gotowości towaru do odbioru Kupujący zostanie poinformowany w przesłanej wiadomości e-mail i/lub wiadomości SMS, zależnie od danych do kontaktu udostępnionych i wskazanych jako forma kontaktu w trakcie składanie zamówienia przez Kupującego.
    1.5 Punktem odbioru towaru jest Serwis Ogumienia dany- moto , CHWALIBOŻYCE 44,55-200 OŁAWA . Dokładne godziny odbioru towaru to godziny pracy serwisu ogumienia dostępne na stronie głównej serwisu https://danymoto.pl/. W przypadku wyboru usługi dostarczenia towaru do Klienta, towar zostanie dostarczony na wskazany podczas składania zamówienia adres.
 
2. Sposoby płatności.
    2.1 Serwis Ogumienia DANY MOTO Daniel Muchorowski może akceptować następujące formy płatności za zamówienia złożone za pośrednictwem serwisu internetowego https://danymoto.pl/ :
        2.1.1 gotówką przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia
        2.1.2 kartą przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia
        2.1.3przelewem zwykłym (zgodnie z aktualnymi warunkami handlowymi).
Formy płatności akceptowane w danym momencie przez Serwis DANY MOTO Daniel Muchorowski widoczne są w procesie składania zamówienia po potwierdzeniu stanu koszyka przez Zamawiającego.